Z małym dzieckiem na zakupy?

Category: obowiązki 81 0

Zanim pójdziesz na zakupy z niemowlęciem…


a) Sporządź listę: zrób listę wszystkiego, co trzeba kupić, a przynajmniej niektórych z tych rzeczy. Pomoże Ci to zaoszczędzić czas.


b) Możesz zakupy zrobić przy komputerze: jeśli znasz konkretne sklepy do których zamierzasz się udać, możesz po prostu odwiedzić ich stronę internetową. Można zorientować się co do dostępnych towarów i cen w zaciszu własnego fotela. Ponadto, nie zapomnij odwiedzić stronę internetową sprawdzić lokalizację w sklepu i zapisać to w małym notatniku, gdzie każdy sklep jest, a przynajmniej na którym piętrze. Ten pomysł jest to ogromna oszczędność czasu.

c) Może twoje dziecko nie jest wielkim fanem wózka lub nosidełka ale te narzędzia są absolutną koniecznością. Twoje dziecko może denerwować gdy po raz pierwszy spędzi tyle czasu w wózku, jeśli nie jest do tego przyzwyczajone, ale będzie zainteresowany aspektem ruchu, sklepów, ludzi i wszystkim, co dzieje się wokół niego, dlatego w końcu przestanie płakać, nawet podczas postoju. Tak więc bez względu na to, w jaki sposób dziecko jest uciążliwe w noszeniu radzę oprzeć się pokusie, aby zabrać je na rękach ze sobą. Większość wózków jest wyposażonych w kosze, które są idealne do przechowywania torby i małej torby na zakupy – bez konieczności przenoszenia rzeczy w rekach. Musisz pomyśleć do pasuje do Ciebie i Twojego dziecka najlepiej. Jeśli podróżujesz drogą samochodem, należy pamiętać, że wózki mogą być składane, owinięte w folię za niewielką opłatą, dzięki czemu nie trzeba się martwić o to, gdzie umieścisz go w samochodzie.

d) Upewnij się w kwestiach prawnych.


Gdy jesteś już na miejscu…


Bez względu na to, jak trudno jest zostawić dziecko w pokoju hotelowym lub w domu z kimś, jeśli trzeba to zrobić, po prostu może trzeba. Zostaw swoje dziecko ze swoim partnerem lub innym członkiem rodziny na kilka godzin lub więcej. W tym czasie można kupić wiele rzeczy, które trzeba znaleźć i zrobić te rzeczy dużo szybciej. Nie ważne jak bardzo się starasz, gdy masz ze sobą dziecko wszystko idzie wolniej, więc jesteś zobowiązana do skutecznego kupowania szybciej i bardziej, gdy jesteś tam sama. W połączeniu z listą będziesz oszczędzać mnóstwo czasu. Spróbuj zostawić dziecko nakarmione i przebrane: nie chcesz wrócić do męża, który skarży się, że „dziecko nie chce jeść”, „nie przestaje płakać” czy dziecko ma mokrą pieluchę.

Należy zwrócić uwagę na potrzeby Twojego dziecka – nie możesz o nim zapomnieć ani na chwile. Zaufaj mi, tak się zdarza a nie można do tego dopuścić! Więcej wskazówek znajdziesz już wkrótce na naszym blogu.

Related Articles

Add Comment