Lakiery klasyczne trwałe, jak hybryda – czy to możliwe

Category: Uroda 643 0

We współczesnym świecie każdy człowiek musi się dobrze reprezentować. Podstawowym mottem od dawna jest to, że paznokcie są naszą wizytówką. Każda kobieta poszukuje najlepszego sposobu, aby uzyskać jak najbardziej trwały manicure dla swoich paznokci. Niestety nie każda z nas może sobie pozwolić na paznokcie hybrydowe, które cechują się trwałością od 4-5 tygodni. Czas nie zawsze jest sprzyjający, a zdarza się i tak, że kobieta ponad wszystko ceni sobie naturalność.

Więc co zamiast hybrydy można zrobić?

Szukając naturalnych sposobów można napotkać się na stronę internetową lakieryhybrydowe.pl gdzie można znaleźć lakier do paznokci o bardzo wysokiej jakości. Lakier do paznokci trwały jak hybryda staje się w momencie, gdy swoją płytkę potrafimy odpowiednio przygotować. Po odsunięciu skórek oraz eliminacji tych najbardziej niesfornych, należy płytkę delikatnie zmatowić specjalistyczną polerką do naturalnej płytki paznokciowej. W celu zapewnienia jak najdłuższej jakości przeprowadzanej stylizacji, należy nałożyć innowacyjną bazę wzbogaconą w witaminę E oraz olejki odżywcze. Jedna cienka warstwa potrafi skutecznie wzmocnić pożądany manicure. Może być także stosowana jako klasyczna odżywka do regeneracji płytki paznokciowej. Gdy baza dokładnie wyschnie można przystąpić do nakładania wybranego koloru lakieru do paznokci.

Trwałe lakiery do paznokci są z serii Color Lacquer od Cosmetics Zone. Ponadczasowość tego typu lakierów polega na tym, że wykonana stylizacja utrzymuje się od tygodnia w górę! Kremowa konsystencja lakieru sprawia, że nakładanie staje się niezwykle przyjemne, a co najważniejsze, można uniknąć zalewania skórek. W tym celu wykorzystuje się specjalnie wyprofilowany, miękki pędzelek, który znacząco ułatwia malowanie. Jest to trwały lakier do paznokci bez lampy typu UV/LED, gdyż nie jest ona w ogóle potrzebna.

Lakier schnie sam w szybkim czasie od nałożenia.

Wersja kolorystyczna dostępna jest w klasycznym wachlarzu barw najbardziej popularnych odcieni hybryd. Colour Lacquer charakteryzuje się niezwykłą trwałością i brakiem odpryskiwania krawędzi z wolnego brzegu płytki paznokciowej. Kolory także nie ulegają przebarwianiu się oraz rysowaniu podczas codziennych czynności. Dzięki specjalnemu topowi możliwy jest nawet do uzyskania tak zwany efekt mokrych paznokci. Extreme top gel z Cosmetics Zone zalecany jest jako wykończenie i zabezpieczenie gotowych już paznokci. Przedłuża on maksymalnie trwałość oraz stanowi dodatkową powłokę ochronną przed uszkodzeniami. Paznokcie ładnie nabierają kształtu, stają się opływowe oraz nieskazitelnie gładkie. W składzie produktu zawarty jest filtr UV, który zabezpiecza dodatkowo przed nieestetycznym żółknięciem powłoki lakieru. W dzisiejszych czasach możliwe jest posiadanie paznokci trwałych jak hybryda, mimo to, że nałożony jest na nie klasyczny lakier bez światłoutwardzania. Jest on łatwy w aplikacji i poradzić sobie z jego nakładaniem powinien każdy. Czas jest dodatkowym atutem, gdyż takowa stylizacja należy do stylizacji ekspresowych i może być przeprowadzana w zaciszu domowym. Jeśli chcecie wypróbować to polecam produkty z tej strony https://lakieryhybrydowe.pl/

Add Comment