Co kupić przyszłej mamie na Baby shower?

Category: wychowanie 105 0

Baby shower to naprawdę modny trend w naszym XXI społeczeństwie. Daje szansę przyjaciołom i rodzinie na to aby spędzić czas z matką, zanim jeszcze będzie otoczona brudnymi pieluchami i słoikami z jedzeniem dla niemowląt. Wiążą się to z żywnością, napojami i zabawami. I oczywiście prezentami dla niej i dziecka. Większość gości dzieli się na połowę, jeśli chodzi o prezentyn na baby shower. Połowa będzie specjalnie dla dziecka, a druga połowa dla mamy.

Można oczywiście iść do sprawdzonych opcji – postawić na zakup odzieży i akcesoriów dla dziecka, ale trzeba pamiętać, że jeśli nie wie się jeszcze jakiej płci jest dziecko, wtedy mama może mieć sporo nietrafionych ubranek. Więc lepiej się dobrze zastanowić zanim wyrzuci się swoje pieniądze w błoto, bo choć podarki będą piękne – nic z nich nie będzie, jeśli nie będzie ich można dalej wykorzystywać.

Jako że jest to bardziej niż prawdopodobne, że na tym etapie jeszcze nie będzie znana płeć dziecka – praktyczne prezenty są zawsze genialnym rozwiązaniem. Np takie jak akcesoria dla niemowląt i matek w podróży. Najlepiej lekkie i ustawne jak np. nosidełko czy kojec. Odpowiednio dobrana konstrukcja wspomoże spokojny sen dla niemowląt a wypukłe krawędzie pod postacią miękkich gąbczastych barier zatrzymać dziecko przed stoczeniem się za krawędź. Jest to też wygodne i łatwe do transportu, więc jest to gwarantowany hit dla każdej nowej mamy.

Śpiwór dla dziecka to kolejny świetny sposób, aby dziecko mieć zawsze przy sobie w ciepłe letnie wieczory lub po prostu, by nawet w chłodniejsze dni w domu dziecku było ciepło i komfortowo. Wygodna konstrukcja pozwala dziecku spać w pełnej ciepła przestrzeni. Fajne jest również to, że można znaleźć takie śpiwory wielu różnych kolorach i wzorach. Te śpiworki są tak urocze i wygodne, że będziesz chciała też je znaleźć w rozmiarze dla siebie!

Dar, który będzie trwał wiecznie, i również taki który mama na pewno pokocha, to zestaw dla niemowląt z odciskami palców. Mała forma może być wykorzystywana w celu stworzenia spersonalizowanej biżuterii lub fotografii w ramce – to pamiątka, która będzie trwać przez całe życie. Cóż przyszła mama mogłaby pokochać bardziej niż naszyjnik – wisiorek z nadrukiem odcisku palca swojego nowo narodzonego maleństwa? Mama może nawet dać to wydrukować czy umieścić w srebrnej ramce. Pełny obraz ze zdjęciem dziecka i mamy to wielki skarb – dlatego właśnie warto przemyśleć i ten prezent.

Przy zakupie prezentu na baby shower dla mamy i dla dziecka najlepiej starać się myśleć nieszablonowo. Zastanów się, co ona może już mieć i czego nie. Zastanów się co możesz jej dać aby jej życie stało się łatwiejsze gdy pojawią się wszystkie obowiązki związane z nowo narodzonym dzieckiem. Wygrawerowane lub drukowane prezenty będą trwać całą wieczność, z nimi można mieć pewność, że będą dobrze się trzymać. Więc ciesz się przygotowaniami do baby shower, wiedząc, że trzeba masz już pomysł na prezent, który jest wart swojej wartości pieniężną i że mama go pokocha! W sieci znajdziesz szeroką gamę innych pomysłów na prezenty – warto się i z nimi zapoznać.

Related Articles

Add Comment